Relacja z całego tygodnia ;-)

Witajcie Kochani!
Dziś pokrótce relacja z całego tygodnia ;-) Wreszcie chwilka odpoczynku od szkoły ;-) Ogólnie bardzo dużo nam zadają z dnia na dzień, pytają, a nawet dzisiaj była już kartkówka z matematyki ;-) Na przyszły tydzień mamy już zapowiedzianą kartkówkę z chemii z zeszłego roku :( No i najprawdopodobniej będzie jeszcze z angielskiego. W dodatku cały tydzień chodziłam do księgarni po podręcznik do matematyki - na szczęście już mam ;-) Jakoś nudno w tej szkole bez starszych klas - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi xD
Poza szkołą to:w poniedzizałek przyjechała do nas babcia ;-) Było super ;-) Zdjęcie dodaje w newsie ;-)
W czwartek byłam złożyć podanie do Bierzmowania ;-) Jakby nie było wszystkich Księży znam nie tylko "z widzenia", ale i tak trafiłam na jednego z ulubionych Ks. Adama ;-) Z tego co już mi wiadomo to będzie nas przygotowywać Ks.Wojtek, ponoć mają byc tez jakieś spotkania w grupach itd. Z czasem wszystko się wyjaśni ;-)
Jak zwykle w piątek wybrałam się na tzw. Msze Szkolną, gdzie "spotkałam" Bożenkę ;) Niezły z nas duet - jak to Ks. Adam powiedział "Wasze śmiechy nagram sobie na komórkę jako dzwonek" Jednak nic nie poradzę na to, ze przy niektórych osobach nie da się nie śmiać ;-) Także jak ja to nazywam "wciśnięto" mi czytanie na Niedzielę z czego oczywiście baaaaardzo się ciesze ;-)
Dobra już nie zanudzam, na dziś to tyle xD
Buziaczki!
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nie umiem pisać...

"Sekretne życie arabskich kobiet" Katherine Zoepf

Życie idealne... tylko na zdjęciach

Kartka urodzinowa dla przyjaciółki

Statystyka

Zakaz kopiowania treści

Prawa autorskie zastrzeżone. Ust. z dn. 4.02.1994r. Dz. U. 1994, nr 24, poz.83 Sprostowanie: Dz. U. 1994, nr 43