O mnie...


INFORMACJE PODSTAWOWE
Imię i nazwisko: Patrycja Guzek
Drugie imię: Izabela
Patron: św. Weronika
Data urodzenia: 27 wrzesień 1994
Aktualne miejsce zamieszkania: Gliwice
Wykształcenie: Elektronika i Telekomunikacja, AEiI, Politechnika Śląska (od październik 2013)
Data założenia bloga: 23 maj 2009
Cel założenia bloga: chęć dzielenia się moimi zainteresowaniami, pasjami z innymi.
Osiągnięcia bloga: 9 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bloger 2009

Od czasu założenia tej strony wiele w moim życiu się zmieniło, co również można zauważyć w treściach newsów na stronie. Jak to wyglądało w poszczególnych latach? Prezentuję podział za czasów bloga na serwerze ubf i po przeniesieniu na blogspot.

2013-2014
W lipcu zeszłego roku rozpoczęłam współpracę z portalem Biznes Music na stanowisku redaktora w dziale wywiady i zespoły muzyczne. Nawiązałam także współpracę z internetowym radio EskaClub.

Rozpoczęcie studiów na kierunku Elektronika i Telekomunikacja na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

W marcu przeprowadziłam się z Wodzisław Śląskiego do Gliwic.

2009-2013
Osiągnięcia:
4miejsce w finale konkursu biblijnego 2010
16 miejsce w konkursie Moje Vancouver 2010 
1 miejsce w konkursie wiedzy o parafii WNMP w Wodzisławiu Śląskim
7miejsce (2011r.), 4miejsce (2012r.) i 8miejsce (2013r.) w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologicznej
4miejsce w powiatowym konkursie matematycznym
1miejsce w Plebiscycie Kobieta Roku Ziemi Wodzisławskiej 2013

Współpraca:
Współpracowałam z portalem MMSilesia na stanowisku dziennikarki obywatelskiej oraz z portalem Muzyczna Strefa.

Projekty:
W maju 2012 roku założyłam portal Droga Życia, jest to mój autorski projekt, którego celem jest wspieranie ludzi z trudnościami. Z portalem współpracuje kilka redaktorów i psychologów. Na stronie są publikowane artykuły na tematy różnych problemów, które dotykają na co dzień zwyczajnych ludzi.

Ważne wydarzenia:
Sukces cyklu wywiadów, przeistoczenie w pasje.
Funkcja menagera Dominiki Zamary.
Zdana matura! :) 100% matematyka - spełnione marzenie.PRZED ZAŁOŻENIEM STRONY...

* Jak każde dziecko uwielbiałam się bawić, jednak kiedy miałam sprzątać różnie to wyglądało... :)
* Pomimo tego, że nigdy nie miałam talentu do rysowania, byłam małą fabryką rysunków. Do dziś w szafie jest kilka teczek z moimi "pracami" :)
* Moje ulubione bajki z lat dziecięcych to na pewno "Tabaluga" i "Scooby Doo". Co do tej drugiej to nadal ją lubię. Często nawet oglądam z siostrą.
* Jako dziecko lubiłam tzw. baliki. W tym wszystkim najśmieszniejsze chyba było to, ze nigdy nie chciałam się przebrać za żadną księżniczkę, wróżkę itd. Prawie zawsze korzystałam ze starych strojów z lat dziecięcych mojej mamy czy jej młodszego brata. Do dziś pamiętam jak wszystkie dziewczyny były w długich sukniach a ja wyskoczyłam w stroju pirata. Prawie nikt mnie wtedy nie poznał. W galerii znajdziecie zdjęcia kilku strojów.
* Od zawsze uwielbiałam "śpiewać". To, że lubię coś robić nie znaczy, że to umiem :P
* Odkąd pamiętam chciałam umieć grac na gitarze. W domu była stara gitara taty, do dziś pamiętam, że nie miała 2 strun. Pomimo to lubiłam wyciągać ją z szafy, choćby tylko na nią popatrzeć. Raz postanowiłam zrobić mamie psikusa i udawałam, że z nią zasnęłam... Tak naprawdę wzięłam ją tylko do łóżka i czekałam aż ktoś przyjdzie do pokoju, a jak mama przyszła to udawałam, ze śpię. Najlepsze w tym wszystkim jest, ze do dziś mama myśli, że ja naprawdę spałam.
* Gdy miałam 5 latek zaczęłam oglądać 'seriale': "Stawka większa niż życie" oraz "Czterej pancerni i pies". Do dziś pamiętam dzień, w którym zdobyłam autograf Janusza Gajosa; ta zdobycz do dziś jest największym 'sukcesem' wśród mojej całej kolekcji.
* Od 2000r. interesuje się się skokami narciarskimi. Przez kilka dobrych lat śledziłam postępy, wzloty jak i upadki Adama Małysza i innych skoczków.
* W latach 2000-2004 r. interesowałam się piłką nożną.
* Nie mogę zapomnieć o siatkówce - wspaniały sport, sama trenowałam w szkole podstawowej i na początku gimnazjum.
* Od 2007r. zaczęłam śledzić Formułę I. Latem 2009r. dostałam nawet paczkę od samego Roberta Kubicy. Była tam i m.in. czapka z logo BMW, smycz, autograf, "album" BMW.
* Od najmłodszych lat interesowałam się, również... samochodami ciężarowymi. Przez kilka lat nawet miałam na ścianie dużą mapę, gdzie zaznaczałam wszystkie punkty- miejscowości, w których byłam ja albo ktoś z mojej rodziny.
* W 3 klasie szkoły podstawowej P. Henia Wszoł 'odkryła' we mnie mój talent matematyczny, za co jestem Jej wdzięczna po dziś dzień. Później (4-6 klasa) dużo zawdzięczam Pani Basi Jaroszuk. Do dziś utrzymuje z nią kontakt. Przez te trzy lata łącznie uczestniczyłam w 12 ogólnopolskich konkursach matematycznych. Każdy niósł za sobą jakiś sukces - mniejszy lub większy (zazwyczaj miejsca w pierwszej 30) Właściwie myślałam, że największym sukcesem będzie drugie miejsce w konkursie Olimpus 2007. W trzecim tygodniu czerwca przyszły wyniki z majowego konkursu i tutaj wielka niespodzianka.. wygrałam.Zajęłam pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie Albus 2007. Było to najlepsze zakończenie, podsumowanie tych trzech lat jakie mogłam sobie wyobrazić.

Aktualizacja już wkrótce

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

14 wyjątkowych cytatów o miłości

Inspiracje na kartki walentynkowe

Kartka urodzinowa dla przyjaciółki

Statystyka

Zakaz kopiowania treści

Prawa autorskie zastrzeżone. Ust. z dn. 4.02.1994r. Dz. U. 1994, nr 24, poz.83 Sprostowanie: Dz. U. 1994, nr 43