Pasje...


Management artystów
Przez długi okres czasu zajmowałam się prowadzeniem Oficjalnych FanClubów różnych Artystów(strony www, fanpage na FB) i promowaniem ich w Internecie.
Obecnie zajmuję się głównie promocją internetową Ady Fijał, wspaniałej aktorki i wokalistki, która uwielbia styl retro oraz Dominiki Zamary, utalentowanej śpiewaczki operowej, która obecnie mieszka we Włoszech. Prowadzę jej oficjalny fanclub, zajmuję się sprawami związanymi z fanami, rozsyłką autografów, rozpowszechniam o niej informacje w Internecie, prowadzę fanpage na facebook'u.
www.dominikazamara.blogspot.com (dawniej: www.dominikazamara.dbv.pl)
Bardzo lubię to zajęcie! I żałuję, że nie mam tyle czasu, aby się tym zająć w 100% tak jak ja bym chciała. Kiedyś zastanawiałam się nawet nad studiami związanymi z tym kierunkiem.
Obecnie jestem również polskim managerem Dominiki Zamary.


Cytaty, aforyzmy, sentencje, wiersze
Od kilku lat mam dosłownie bzika na punkcie cytatów, aforyzmów itp. Często wyrażają mój stan ducha, to co myślę. W swojej kolekcji mam mnóstwo kartek, zakładek z cytatami, kilkanaście książeczek, prowadzę również zeszyty, w których notuje moje ulubione cytaty.

Przy okazji zapraszam do działu CYTATY. W miarę możliwości staram się tam dodawać tematycznie te cytaty, które przypadły mi do gustu.


Czytanie książek 
Bardzo lubię czytać książki, które "opowiadają o człowieku", wyjaśniają jakieś zależności psychiczne człowieka, zachowania. W moim trybie życia niestety nie mam zbytnio czasu na czytanie takich pozycji, jednak w swojej biblioteczce mam parę książek o życiu, codzienności, problemach, które w miarę możliwości staram się czytać.
Na co dzień pasjonują mnie kryminały, które pochłania w przerażającym tempie. Dobrą książką przygodową czy fantastyczną również nie pogardzę! :)


Śpiewanie

Hmn... Śpiewanie... o ile tak to można w ogóle nazwać:) Od zawsze kochałam muzykę. W dzieciństwie zdarzało mi się zatrzymywać co parę sekund kasetę/płytę, aby zdążyć spisać tekst, by móc również śpiewać zamiast tylko słuchać.
Przez całe życie marzyłam, aby grać na pianinie i nauczyć się śpiewać. Pomimo tego, iż nie udało mi się tego marzenia spełnić (być może w przyszłości się uda:)...) to i tak śpiewam praktycznie na okrągło, bez względu na miejsce, w którym jestem, jednak zawsze tylko dla siebie, bądź przy znajomych. Nie lubię publicznych wystąpień, a przede wszystkim brak mi techniki i praktyki, aby występować przed szerszą publicznością.
Podsumowując: muzyka jest moim życiem i na nią czas znajduję zawsze!:)


Pomoc innym (wolontariat) 

To akurat zaczęło się zupełnie przypadkowo. Prowadziłam wówczas fanclub jednej ze znanych aktorek. Napisała wówczas do mnie Gosia Nowicka z Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, gdyż myślała, że to email do tej osoby, której fanclub prowadziłam. I tak się zaczęła moja przygoda z wolontariatem... :) Zaproponowałam wówczas Gosi pomoc przy zbieraniu fanów na aukcję, przesyłałam jej m.in. kilkanaście autografów z mojej kolekcji. Później miałam okazję współpracować z innymi placówkami, a także z osobami prywatnymi. Do dziś utrzymuję z tymi osobami kontakt i w miarę możliwości pomagam w zbieraniu rzeczy na aukcje, zbieraniu 1%podatku, rozsyłaniu informacji, tworzeniu plakatów itd. Prowadzę również tutaj na stronie na forum "pokoiki dzieci", gdzie są zamieszczane informacje w jaki sposób komu można pomóc.

Udało mi się zorganizować również dwie akcje charytatywne, których celem było zbieranie kartek świątecznych (robionych przez dzieci z całej Polski), które następnie były przekazane chorym dzieciom, aby mogły je sprzedać na aukcjach. Obie akcje zakończyły się sukcesem.
Zorganizowałam również dwie kolejne akcje "Wyślij dziecku życzenia", które polegały na wysłaniu życzeń świątecznych dla chorych dzieci. Wszystkie życzenia w postaci filmików i kartek zostały doręczone dzieciakom.

Przeprowadzanie wywiadów /spis/
Miałam wówczas niecałe 15 lat, gdy wpadłam na ten pomysł. Przeprowadzaniem wywiadów zajmowałam się głównie przez wakacje w 2009roku, miał to być taki wakacyjny cykl dla urozmaicenia strony. Bardzo mi się podobało to zajęcie, gdyż mogłam bliżej i często od zupełnie innej strony poznać ludzi, których wcześniej znałam głównie z telewizji. Zdecydowałam się więc przedłużyć ten cykl i publikować wywiady co jakiś czas.


Kolekcjonowanie autografów
Jestem dumna ze swojej kolekcji. Cieszę się, że mam możliwość posiadać w swojej kolekcje podpisy bardzo znanych osób jak np. Janusz Gajos, Małgorzata Kożuchowska czy John Travolta.
Obecnie realizuje to zainteresowanie, ale na mniejszą skalę niż w przeszłości.


Robienie biżuterii
Głównie kolczyków. Lubię czasami coś własnoręcznie zrobić. Nie są to jakieś arcydzieła, bo lubię prostotę, dlatego zawsze wykonuje je ze zwyczajnych koralików. Liczy się to, aby zawsze mieć kolor kolczyków, który jest mi potrzebny :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

14 wyjątkowych cytatów o miłości

Inspiracje na kartki walentynkowe

Kartka urodzinowa dla przyjaciółki

Statystyka

Zakaz kopiowania treści

Prawa autorskie zastrzeżone. Ust. z dn. 4.02.1994r. Dz. U. 1994, nr 24, poz.83 Sprostowanie: Dz. U. 1994, nr 43