Gabrysia Świerczek - zapowiedź wywiadu

Gabriela Świerczek jest obecnie uczennicą gimnazjum. Uczęszcza do szkoły muzycznej II stopnia w klasie fortepianu, gra również na klawesynie i saksofonie altowym. Najbliższy jej sercu jest jednak śpiew.
Gabrysia jest laureatką wielu festiwali i przeglądów muzycznych takich jak: I miejsce na "Konkursie piosenki angielskiej Miechów 2012", dwukrotnie I miejsce "Śpiewać i grać każdy może" 2012 i 2013, I miejsce "Konkurs piosenki Polskiej" Zielonki 2012 , finalistka "Talentów Małopolski".

Co więcej w 2013 roku otrzymała tytuł "Perła powiatu krakowskiego" oraz zajęła II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej - Opole 2013, podczas którego przewodniczącym jury był Mietek Szcześniak. 
Aż przez trzy sezony artystyczne występowała na scenie Opery Krakowskiej w spektaklu "Pan Marimba". Występuje także jako solistka z Orkiestrami Krakowskimi oraz Chórem Krakowskiej Młodej Filharmonii.

W tym roku wydała swój pierwszy zupełnie autorski utwór "Tylko Ty".
Bierze udział w obecnej edycji programu "Must Be The Music" - już wkrótce jej występ będzie pokazany premierowo w telewizji.
PS. To już setny wpis w tym roku! :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

DKMS - pokonajmy nowotwory krwi

Oszczędzanie czasu? 18 sposobów na efektywne wykorzystywanie czasu

Proste kartki wielkanocne

Wielkanocne koktajle

Statystyka

Zakaz kopiowania treści

Prawa autorskie zastrzeżone. Ust. z dn. 4.02.1994r. Dz. U. 1994, nr 24, poz.83 Sprostowanie: Dz. U. 1994, nr 43