285. Patrycjaa.ubf.pl -> PatrycjaGuzek.blogspot.com


Cześć! :)

Przez kilka ostatnich dni mogliście zauważyć brak mojej aktywności na stronie czy na faacebook'u. Nic nie publikowałam ponieważ przez ten czas przenosiłam wszystkie wpisy z ubf'a na blogspota. No i od dziś oficjalnie przenoszę się tutaj. Przez najbliższy czas będę publikować newsy zarówno tutaj jak i na ubf, aby każdy z czytelników dowiedział się o tej zmianie adresu strony.

Przyznam, że do ubf'a miałam i mam duży sentyment, bo jakby nie było tam zaczynałam i przez ponad 4 lata prowadziłam tą stronę, ale niestety ten serwer nie ma perspektyw rozwoju, możliwości są bardzo okrojone. A ja mam nowe pomysły, których tam zrealizować nie mogłam, a wszystkie możliwości ubf'a już dawno wykorzystałam. Internet, strony etc. ciągle idą do przodu, a tamten serwer stoi w miejscu i nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało się zmienić. Co więcej nawet nie da się już na nim założyć strony, więc prawdopodobny jest fakt, że prędzej czy później zostałby on zamknięty jak np. socjum.

Na ubf'ie cała strona była "gotowa", szablony narzucone, a treści nie można było zapisać w pliku na komputerze. Aby cokolwiek przenieść trzeba było wszystko pokolei kopiować, zmieniać i przyznaję, że zajęło mi to mnóstwo czasu w ciągu ostatnich 10dni. Im później bym odwlekała przenosiny, tym więcej wpisów musiałabym później niestety przenieść.
Oczywiście bardzo trudno było i jest mi się pożegnać z ubf'em, dlatego tak jak już pisałam przez jakiś czas newsy będą publikowane tu i tam. Później również nie zamierzam usuwać strony. Będzie ona cały czas dostępna tak długo jak będzie to możliwe.

Mam nadzieję, że wygląd blogspota również przypadnie Wam do gustu! :) Dla odmiany tutaj każdy może komentować wpisy bez zalogowania.
Wszystkie wpisy z ubf'a (001-284) zostały przeniesione i w najbliższym czasie zostaną dokładnie sprawdzone i dostosowane do potrzeb tej strony.
Nie przenosiłam tutaj niektórych działów np. download czy też artykuły. Uważam, że te działy nie są już tutaj tak potrzebne - wszystkie te rzeczy i tak będą publikowane w razie potrzeby aktualnościach. Co do forum to nie zamierzam zakładać tutaj nowego - na ubf'ie jest nadal czynne. Gruntownie został zmieniony dział "wywiady" i "linki" - sami oceńcie czy Wam się podoba :) Zmieniłam też część zdjęć w poszczególnych działach, a wkrótce dodam do galerii zdjęcia z tego roku.

Zapraszam Was serdecznie do częstych odwiedzin :) A już jutro wywiad z Mariuszem Mowlikiem.

Buziaki!

Komentarze

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.