#8 Muzyczna środa: "Momenty" Aga Czyż


Chce się dzisiaj z Wami podzielić utworem, którego nieustannie słucham od dnia premiery. To piękna piosenka, która uważam, że powinna trafić do jak największego grona odbiorców. Mowa o „Momentach” Agi Czyż.
Wyjątkowy wokal i instrumenty, melodyczna kompozycja oraz autentyczny tekst, a to wszystko opatrzone minimalistycznym, ale jakże klimatycznym teledyskiem. „Momenty” to utwór obok, którego nie da się przejść obojętnie, utwór który porusza, utwór który niesamowicie wyróżnia się na tle tandety serwowanej nam na co dzień, utwór który dogłębnie przenika serce i zabiera w podróż po emocjach, tak po prostu, prawdziwie. W „Momentach” każdy dźwięk jest dopracowany, każdy jest na miarę doskonałości.
Aga, gratuluję! Wciąż oryginalna, wciąż niesamowita. Coś takiego mogłaś stworzyć tylko Ty – z sercem, na 100%, pełen profesjonalizm. Czekam na płytę.

A Was zostawiam z „Momentami” - dajcie znać, jak się Wam podoba ten utwór.

Komentarze

  1. Rzeczywiście dobry wokal. Ja lubię jak artysta jest do końca sobą, to znaczy nie zmienia swoich upodobań pod publiczkę. Myślę, że teraz bardzo mało jest takich artystów. Każdy jednak chce zarobić pieniądze!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę na moim blogu. Będzie mi miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią. Pozdrawiam :)

Popularne posty z tego bloga

Wyjdźże z domu!

Kreatywność. Czy takim trzeba się urodzić?

Pan od muzyki - recenzja

Motywacja? Poznaj 11 sposobów, jak jej nie stracić.

Statystyka

Zakaz kopiowania treści

Prawa autorskie zastrzeżone. Ust. z dn. 4.02.1994r. Dz. U. 1994, nr 24, poz.83 Sprostowanie: Dz. U. 1994, nr 43