070. Sprawdziany, kartkówki, sprawdziany, kartkówki... [archiwalny wpis www.patrycjaa.ubf.pl]

Witajcie :)
Dość dawno nie pisałam, a sporo się działo. Nawet teraz nie wiem od czego zacząć i zapewne napisze wszystko w mega skrócie. Właściwie przez cały weekend miałam problemy ze snem, ciągle coś się działo.. W sobotę do południa się uczyłam, natomiast popołudniu sprzątałam. Ale nie tak powierzchownie, sprzątałam wszystko totalnie od podstaw. W weekend będę kontynuować te generalne porządki. Przy okazji nadwyrężyłam rękę dźwigając sama łóżko.W
W niedziele musiałam iść niestety na 11.30 do kościoła, bo miałam mieć czytanie, jednak kiedy przyszłam okazało się, że obstawę Mszy przygotowują jacyś inni ludzie.
Od poniedziałku mnóstwo sprawdzianów i kartkówek. I notorycznie na zastępstwach francuski, jutro mamy już dziesiątą godzinę w tym tygodniu. Jutro jest kółko biblijne - od teraz będzie w środy, a nie czwartki - niestety. Konkurs za 16 dni! :)
Wracając jeszcze do poniedziałku... było kilka fajnych i śmiesznych epizodów. Np. akcja buty zmienne - czyli przychodzę do szkoły, gdzie czekała na mnie już Ania. Idziemy do szafki, otwieram i hasło " Gdzie są moje buty??" No cóż, zapomniałam ich w domu, nie miałam, więc musiałam się po nie wrócić do domu.
Pozdrawiam :)


POST ARCHIWALNY Z WWW.PATRYCJAA.UBF.PL:
http://patrycjaa.ubf.pl/news.php?readmore=75

Komentarze

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.