Pasterkowo, świątecznie, radośnie

Witajcie w ten świąteczny czas! :)
Długo się zbierałam, żeby coś tutaj skrobnąć. Zawsze coś stawało na przeszkodzie: albo brak czasu, albo brak weny, albo po prostu jakoś się nie składało...
Właśnie wróciłam z pasterki. To niewątpliwie mój ulubiony element świąt. W moim parafialnym kościele jest to niezwykłe wydarzenie. Wyjątkowo uroczysta atmosfera, oprawa muzyczna i ta radość płynąca ze wszystkich ludzi dookoła. Tam po protu nie da się smucić, wszystkie troski i zmartwienia uciekają gdzieś daleko. Za każdym razem wracam do domu z uśmiechem, pełna szczęścia i nadziei. Co więcej chciałabym się tymi  emocjami podzielić z Wami i całym światem. Pozytywna energia wręcz mnie rozpiera tak bardzo, że nie mam ochoty kłaść się spać, aby jej nie stracić.
Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć pięknych i rodzinnych chwil, wszelkiej pomyślności i dużo spokoju. Oby był to dla każdego z nas wyjątkowy czas przepełniony nadzieją i miłością, bez zmartwień i obowiązków, a Chrystus będzie źródłem naszej radości, szczęścia i uśmiechu.
Do napisania wkrótce, mam nadzieję... :)

Komentarze

  1. Też uwielbiam chodzić na pasterkę i oczywiście w tym roku również nie mogłam przeoczyć tak pięknego wydarzenia, tym bardziej, że po raz pierwszy była żywa szopka.
    Dziękuję za życzenia. Tobie również życzę radosnych i rodzinnych Świąt!

    OdpowiedzUsuń
  2. .. dziękuje Pati za piękne życzenia, nie było mnie w domu kilka dni, dlatego odpisuje dopiero dzisiaj i choć już święta minęły życzę Tobie magicznego czasu przez caly rok, kazdego dnia cudownych chwil .. ;) :*
    [szept mgiełki]

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.