O mnie


Mam na imię Patrycja. We wrześniu skończyłam 25 lat. Obecnie mieszkam w Gliwicach. Z wykształcenia inżynier elektroniki, ale nasze drogi bardzo szybko się rozeszły. Tego bloga założyłam w maju 2009 roku, aby dzielić się z ludźmi swoimi pasjami i życiem. Z biegiem czasu przyjmował on różne formy i stale się rozwijał. Jest on wyrazem moich myśli, uczuć, jak i pasji oraz codzienności.

Jestem osobą, którą trudno zdefiniować w słowach. Myślę, że moja osobowość często wydaje się być pełna sprzeczności. Lubię stawiać sobie cele i dążyć do ich realizacji. Jestem ambitna. Zwykle skryta w sobie, ale wrażliwa i uczuciowa, momentami zbyt emocjonalna. Zbyt często niepotrafiąca kontrolować swojej nadmiernej chęci pomocy innym, chcąca uszczęśliwić cały świat i czasem zagubiona w zagmatwanej rzeczywistości. Zwyczajna. Niepoprawna marzycielka. Pozytywnie zakręcona. Z racji chęci dążenia do perfekcji, z miliona pomysłów na sekundę, często żaden nie wychodzi na światło dzienne.

W wolnych chwilach poświęcam się pasjom, które sprawiają mi najwięcej radości, gdy dzielę się nimi z innymi. Interesuję się dziennikarstwem i handmade. Kolekcjonuje autografy i kartki z cytatami, lubię układać kostkę rubika i podróżować, zwiedzać nowe miejsca.

Zajmowałam się promocją internetową Dominiki Zamary i prowadzeniem fanclubu Ady Fijał.

Cenię sobie ludzi bezinteresownych, gotowych do poświęceń i potrafiących docenić drugą osobą.

To miejsce jest prawdziwe. Jet miejscem radości, sukcesów jak i porażek i smutku.
To miejsce, które odzwierciedla w mniejszym bądź większym stopniu moje życie, moją codzienność.
To miejsce, które tworzę dla siebie i dla Was...

Zapraszam Was również na mój autorski cykl "100 dni do szczęścia" na Instagramie (#100dnidoszczescia).

Ostatnia aktualizacja: kwiecień 2020

Komentarze

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.