016. Wywiad z Marco Bocchino :-) [archiwalny wpis ze strony www.patrycjaa.ubf.pl]


Ciao!
Pozwoliłam sobie troszkę wejść we włoskie klimaty, gdyż dziś wywiad z  włoskim piosenkarzem - Marco Bocchino :-) Na wstępie gorące podziękowania dla Marco za czas, który dla mnie poświęcił. Po drugie chce życzyć Marco z okazji urodzin dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, wielu fanów i wielu sukcesów muzycznych :-) Zapraszam oczywiście na dwie stronki zw. z Marco: www.marcobocchino.com i www.balangaitaliana.pl


Jak wspominasz swój pierwszy występ na scenie?
Uuuuuuu to było dawno temu we Włoszech ;) z zespołem Empirika, graliśmy światowe covery w języku angielskim. Przez prawie cały pierwszy występ, pamiętam że trzymałem oczy zamknięte. Ludzie byli bardzo blisko, był to lokal nie daleko mojego miasta w Toskanii, nie duży i nie umiałem patrzeć w ich oczy, nie chciałem patrzeć na ich reakcje. Jak zrozumiałem że zaakceptowali nas...to zaczynałem otwierać oczy :)

W 2005r. brałeś udział w 6 edycji programu BAR, gdzie zająłeś dobre 10 miejsce. Jak wspominasz ten program?
Program wspominam bardzo dobrze, ale miejsce w programie nie jest ważne. Ważne jest, żeby publiczność odebrała cię takim, jakim chcesz być odbierany. Myślę, że mi się udało. Byłem przekonany że w programie niektórzy uczestnicy udawali, ale jednak nie da się, po programie znów spotkałem się z niektórymi uczestnikami i tak samo się zachowywali bez żadnych kamer i mikrofonów. Poza tym poznałem Wrocław, który stał się moim ulubionym miastem, gdzie oprócz pięknej atmosfery, jest wiele miłych wspomnień.

Niedawno koncertowałeś w Wodzisławiu, jak oceniasz publiczność tam zgromadzoną?
Odważna, ciepła i porządna :) Mimo niepewnej pogody i gradu na godzinkę przed koncertem zebrała się koło sceny i witała mnie sympatycznie.

Chciałbyś ponownie do nas przyjechać?
Oczywiście, niestety miałem bardzo mało czasu i po koncercie od razu musieliśmy wyjechać, ale mam nadzieję że uda mi się wrócić także prywatnie. Mam dużo dobrych znajomych na śląsku :)

Co sądzisz o programie Jak Oni Śpiewają? Dobrze współpracowało Ci się z Olą?
Program Jak Oni Śpiewają to świetna zabawa! To faktycznie tak jak karaoke, gdzie nie wokaliści, ale pasjonaci śpiewu bawią się i bawią publiczność :) z humorem, z pomysłami, z uśmiechem. Takie pozytywne programy są potrzebne, bardzo mi się podobają i dlatego znalazłem się tam aż dwa razy.
Ola jest świetna, profesjonalna, zawsze przygotowana, pewna, piękna w każdym ujęciu. Ma swój charakterek i swoje "niedotykalne" zdanie tak jak każda kobieta ;) ale jest osobą w pełni pozytywną i otwartą, dlatego pomyślałem żeby, po JOŚ, dalej się razem bawić w piosence dla Eurowizji.

Co nakłoniło Was, aby wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji?
Tak się dobrze śpiewało z Olą w programie JOŚ, że zaproponowałem kolejny duet, tym razem z własną piosenką a nie z Baila Morena :) Ola się zgodziła, a ja dostałem wizję, pomysł i zaraz już melodię i tekst piosenki. Bardzo szybko byliśmy gotowi!

Od 12 lat mieszkasz już w Polsce. Co Cię "przyciągnęło" do Naszego kraju?
Kobieta, z którą byłem wcześniej. Odległość nas rozłączyła raz. Drugi raz skończyło się uczucie z jej strony, ja myślałem, że to znowu chodzi o odległość. Przez rok szukałem i znalazłem pracę w Polsce. Przyjechałem, spróbowałem znów być razem, ale nie udało się. Jednak zostałem i ... jeszcze tu jestem :)

Masz jakieś plany na bliską przyszłość?
Wszystkie moje plany są związane z muzyką. Muzyka to nie tylko moja pasja, muzyka to moje życie, moje marzenie, wyzwanie, czasem mój ból...cokolwiek się dzieje lub będzie działo, znajdziecie to na mojej stronie (www.marcobocchino.com) A najbardziej aktualny plan to Balanga Italiana! To super impreza włoska, w której występuję z Marco Cammi (moda i prowadzenie) i Raffaele Derosa (kuchnia). Wielka zabawa w południowym sposób ;) Zapraszam (www.balangaitaliana.pl)

Czego mogę Ci życzyć?
Wszystkiego najlepszego z okazji moich urodzin, 14 lipca :P

Co sądzisz o stronie www.patrycjaa.ubf.pl i czy możesz pozdrowić czytelników?
To świetny pomysł :) Myślę że dużo innych osób ma podobne pomysły, tylko że mało z nich stara się ich realizować w takim konkretnym sposób. Plany i marzenia trzeba pielęgnować, tak trzymaj :)
Pozdrawiam wszystkich czytelników www.patrycjaa.ubf.pl :) Zerknijcie tu często, bo pewnie coś nowego i ciekawego się pojawi :) CIAO!
POST ARCHIWALNY Z WWW.PATRYCJAA.UBF.PL

Komentarze

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.