132. Top15 :) [archiwalny wpis z www.patrycjaa.ubf.pl]

Cześć:*
Na początku planowałam zrobić spis wszystkich ulubionych piosenek z poprzedniego roku, ale uświadomiłam sobie, że to by było zbyt trudne :P Postanowiłam, więc zrobić TOP15 najczęściej słuchanych piosenek w grudniu'10 :D Aha, no i chodzi tutaj o piosenki polskie, zagraniczne będą innym razem :D

15. Patrycja Markowska "Hallo, hallo"
 Tę piosenkę usłyszałam dokładnie 31grudnia. Oficjalnie nie przepadam za Patrycją Markowską, mam swoje powody, ale mniejsza o to :P W każdym razie w piosence spodobało mi się: "Nie żałuję ani dnia, Nie żałuję ani chwili, Mimo burz i niepotrzebnych słów."  

14. Marek Grechuta "Dni, których nie znamy" Jak w życiu... "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy"  

13. Urszula "Anioł wie" "Ty kochasz ją, nie mnie, I nie wiesz jak to rani mnie, W sercu chowam żal wiedząc, że Kochasz ją, nie mnie"  

12. Michał Bajor "Barwa Twoich słów" "Przez cały czas gdy czułem ból czekania, Widziałem wciąż błękit nieba w oczach Twych"

 11. Kasia Kowalska "Antidotum" Kasia Kowalska - kocham! Jedna z moich ulubionych wokalistek. "Zrzucę ciężar Twych kłamstw Powtarzanych co dnia Zacznę wierzyć w to, że Żyć bez Ciebie się da"  

10. Kasia Kowalska "Widzę Twoją twarz" "Widzę Twoją twarz, Wciąż brakuje mi słów, Gdyby cofnąć czas, Naprawić każdy zły ruch I nie ważne ,że powiem jak bardzo mi żal Ciepła Twoich rąk, Twych ust... Tak bardzo mi brak..."

9. Beata Kozidrak & Universe "Tyle chciałem Ci dać" "Bo ja bez Ciebie zginę Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć Sto lat być może minie Nim spotkam Cię znów Proszę Cię... , błagam wróć."  
8. Monika Brodka "Znam Cię na pamięć" "Obok jesteś wciąż i nie ma cie. Nie potrafisz wprost, nie kochać mnie. Może to nie nam pisana jest, taka miłość aż po życia kres."  

7. Justyna Steczkowska "Daj mi chwilę" Pięknie... :) "Daj mi chwilę, tylko tyle Chcę byś był już zawsze ze mną tu Daj mi chwilę chociaż tyle Ale nie zostawiaj nigdy już"  

6. Anastasis "Będę wolny" "Kto dzisiaj ma rację komu uznanie i diament Komu zamęt patrzę nad moją głową niewesoło Ne tańczę i tracę myśli dobre ale wiarę niosę w sobie Mój dom będzie wolny od kłamstw i ja będę wolny od zła Mój dzień będzie wolny od łez mój świat będzie wolny i ja "  

5. Magda Anioł "Nie jesteś sam" Nie jesteś sam... :) "Pomyśl o tym, że jest Ktoś, kto ukoi każdy ból"  

4. Anastasis "Chcę tak jak On" No i to jest to co lubię :D Jakie te piosenki "spokojne" :P "Chcę tak jak On Mieć tyle siły by trwać, I mówić nie, gdy cały świat krzyczy tak Chcę wierzyć, że potrafię siebie dać Tam gdzie już nikt nie widzi żadnych szans"

 3. Natalia Kukulska "Wierność jest nudna" W styczniowej liście będzie wyżej :P A to dlatego, że w grudniu słyszałam tylko raz ;) "Między nami nic nie było, Parę nocy, trochę wina To za mało by Cię mieć." Pozdrowienia dla Natki :*

 2. Ania Wyszkoni "Wiem, że jesteś tam" Ania - super :) "Wiem, że jesteś sam Pewnie teraz nie najlepszy na to czas Ale dzisiaj potrzebuje Twoich rad "  

1. Justyna Steczkowska "Wracam do domu" Numer jeden! Fantastycznie, genialny tekst i wykonanie. Justyna górą :D Przy okazji pozdrowienia do siostry Justyny, Magdy, a prywatnie mojej koleżanki :) "Oddam Ci więcej niż będziesz chciał Jeszcze razem będziemy się śmiać Z tego co było,z grzechów i kłamstw Wciąż pamiętam Twój uśmiech sprzed lat Warto próbować, pomimo ran Nie pozwolę Ci więcej się bać Zacząć od nowa chcesz Ty i ja Tylko proszę nie zostawiaj mnie tak"

Buziaki :*
 


POST ARCHIWALNY Z WWW.PATRYCJAA.UBF.PL
http://patrycjaa.ubf.pl/news.php?readmore=144

Komentarze

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.