278. OPOLE 2013 | Fijał & Dereszowska & Zakościelny | Moro | Stashka [archiwalny wpis www.patrycjaa.ubf.pl]

Witajcie Kochani! :)
Przeglądając dziś różne stronki internetowej, szukając zdjęć z występu Ady Fijał na stronę fanclubu zrodziło mi się parę myśli i postanowiłam, że dziś troszkę tutaj napisze o tym wydarzeniu :)
W tym roku jest to już 50 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej [KFPP]. Rozpoczął on się wczoraj od koncertu "SuperPremiery 2013", dziś koncert "SuperJedynki2013", a jutro jubileuszowa uroczysta gala "Opole! Kocham Cię!".
Dziś pragnę odnieść się tylko do trzech wczorajszych występów :) Głównie ze względu na powiązanie tych osób ze mną bądź tą stroną.
ADA FIJAŁ, ANNA DERESZOWSKA, MACIEJ ZAKOŚCIELNY czyli Trio Dwie + Jeden

Tego występu nie mogłabym tutaj pominąć ze względu na moją Kochaną Adę, która jak zwykle jest u mnie numer 1 :)))
Wystąpili oni jako goście specjalni podczas koncertu SuperPremiery, wykonując mix największych przebojów.

JOANNA MORO

Aktorka wykonała utwór Anny German "Człowieczy los". Jak zdążyłam zauważyć jej występ został skrytykowany przez większość portali, wytykających Joasi brak zdolności wokalnych oraz jest uważany za największą wpadkę festiwalu. Niestety nie zgadzam się z tą opinią. Dlaczego? W maju miałam okazję słyszeć ten utwór w wykonaniu Asi podczas koncertu transmitowanego na żywo. Był on znakomity. Podobnie było na próbach przed festiwalem. Wg mnie Joasię trochę zjadł stres bądź może wystąpiły jakieś problemy techniczne. Biorąc pod uwagę fakt, że nie jest ona zawodową wokalistką i nie ma większego doświadczenia w występach na takiej scenie, można śmiało stwierdzić, że było okej. Szczególnie, że po swoim występie od razu powiedziała: "Proszę mi wybaczyć, coś było nie tak, ale naprawdę, stać na tej scenie, to jest nie lada wyzwanie."
Joasia to naprawdę bardzo ciepła i skromna osoba, wbrew panującej opinii wcale nie próbuje być drugą Anną German, po prostu grała jej rolę w serialu i teraz jest głównie z tym kojarzona, ale to nie znaczy, że na siłę chce się do niej upodobnić. Na szczęście czytając opinie Internautów pod tymi negatywnymi artykułami, zauważyłam, iż słuchacze są w większości zadowoleni z jej występu i zbulwersowani postawą portali, które krytykują występ Joanny, robiąc z tego wielkie "halo". Pamiętajmy: to tylko aktorka, nie wokalistka, a tym bardziej nie Anna German - nie oczekujmy od niej nie wiadomo czego.

STASHKA

Kasia Stasiak to młoda wokalistka, będąca mgr muzykologii. Doświadczenie zdobyła w PSM II stopnia oraz śpiewając w chórach m.in. u Kasi Wilk, Marii, Ani Wyszkoni, Zakopower. Wczoraj na koncercie SuperPremiery wykonała utwór "Na skraj świata". Wraz z Kasią jesteśmy obecnie w trakcie przygotowywania wywiadu, który już wkrótce ukaże się tutaj na stronie.
Na dziś to tyle :) Chciałam jedynie po troszku wspomnieć o tych trzech występach, na które szczególnie zwróciłam uwagę.
Życzę Wam udanej reszty weekendów i duuużo słońca! :)
Buziaki! :)


POST ARCHIWALNY Z WWW.PATRYCJAA.UBF.PL
http://patrycjaa.ubf.pl/news.php?readmore=289

Komentarze

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.