Beata Orbik - zaczaruje swoją barwą głosu nasz kraj?

Kim jest Beata Orbik?
Uczestniczka obecnej edycji programu "The Voice of Poland", podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór "Killing Me Softly With His Song" z repertuaru Roberty Flack, którym oczarowała zarówno publiczność jak i jury.
W kolejnym etapie, zmierzyła się podczas bitwy z Oksaną Predko. Razem wykonały utwór "Jesteś lekiem na całe zło" Krystyny Prońko. Poziom był wyrównany i pomimo wygranej Oksany, uważam, że Beata osiągnęła sukces, którym był już sam udział w tym programie.
Kształci się muzycznie, zdobywając doświadczenie i wiedzę w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komendy w Warszawie.  Co więcej od dwóch lat współtworzy zespół "Beata Orbik Band", gdzie jest autorką tekstów i współtwórcą kompozycji. Brała udział w licznych konkursach i festiwalach.

Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać Beatę i jej niesamowity głos :) Bardzo sobie cenię uzdolnionych wokalistów, szczególnie tych nieznanych szerszej publiczności.
Zapewne nie wszyscy z Was mieli okazję zobaczyć zmagania Beaty w VOP, dlatego też postanowiłam przybliżyć tutaj jej osobę. Ta dziewczyna naprawdę ma ogromny talent muzyczny i mam nadzieję, że prędzej czy później będzie rozpoznawalną wokalistką w naszym kraju. Zapraszam do zapoznania się z jej wykonaniami.

Jeszcze tego weekendu możecie się spodziewać efektów naszej rozmowy :), z której dowiecie się czym dla niej jest muzyka, jakie wartości ceni sobie w życiu najbardziej czy też co jest jej życiową siłą.

Komentarze

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.