Sposób na dobry dzień...? :)


Jakaś recepta na dobry dzień? A jednak to prawda, że grunt to dobre nastawienie i...uśmiech. Tak naprawdę mamy bardzo duży wpływ na to jaki będzie nasz dzień i jak będą nas spostrzegać ludzie. Niby proste, ale nie do końca. Ważna jest również umiejętność przyjmowania porażek (długo mi to zajęło zanim zrozumiałam) i próba patrzenia na nie z pozytywnej strony, traktowania ich jako motywację do dalszego działania, a nie powód do załamania.
Ale wracając do uśmiechu :)... Uśmiech ma niesamowicie dużą siłę. [Może dlatego tak często lubię się uśmiechać :)] Uśmiechając się mamy okazję dostrzec wiele ciekawych osób, nawiązać nowe znajomości, spojrzeć na świat w pozytywnych barwach. Dobry sposób na każdy smutek :) Sprawdzone!

Nie ma jednej uniwersalnej recepty na dobry dzień, ale już wiesz bez czego się nie obejdzie.
Pamiętaj! Nie ma rzeczy niemożliwych! :) Nie warto też odkładać wszystkiego na "jutro". To od głównie od Ciebie zależy jaki będzie Twój dzień. Spełniaj swoje marzenia i uczyń już ten dzień dobrym. Stwórz własną receptę na dobry dzień. Tu i teraz - to jest ta chwila :)

I mała niespodzianka... O swoich przepisach na dobry dzień opowiedziały mi: Agnieszka Wielgosz, Kasia Dereń i Ilona Adamska. Zapraszam :)
 
Przede wszystkim słońce, które Cię budzi, dobra kawa, czas na śniadanie z Ukochanym, nie musi a nawet nie powinien to być dzień wolny, może być pełen zajęć, lubię mieć dzień wypełniony po brzegi, ale rano potrzebuję mieć wystarczająco dużo czasu, żeby bez pośpiechu się wyszykować, nawet gdybym miała wstać wcześniej. Generalnie jaki poranek taki cały dzień. Wieczorem lubię odreagować zmęczenie po pracowitym dniu w kąpieli z pianką, lampką czerwonego wina i dobrym filmem. 
Agnieszka Wielgosz
 
 
Moja recepta na dobry dzień: pyszne śniadanie z ukochaną osobą zwieńczone kawą:) potem ćwiczenia dla pobudzenia ciała i umysłu, dobra energetyczna muzyka - polecam np. płytę Laury Mvuli. Taki poranek to super początek i podstawa do spędzenia pozytywnego i aktywnego dnia!
Kasia Dereń
 
 
UDANY DZIEŃ - spędzony z przyjaciółmi lub pracownikami, których się lubi, ceni i szanuje. Z którymi zawsze jest wesoło i można być sobą. Gdy robi się to, co się kocha. Łączy przyjemne z pożytecznym. To dzień spędzony na ciekawych rozmowach, interesujących dyskusjach. To także dzień, gdy odkrywam jakieś nowe miejsca, nowe smaki. Moja praca bowiem to częste spotkania z ludźmi, więc często umawiamy się w restauracjach, pubach, barach. Kocham odkrywać takie miejsca, delektować się nowymi potrawami.
Ilona Adamska  

Komentarze

  1. Pani Patrycjo jeśli Pani lubi Ilonę to ja lubię Panią ,pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim sposobem na dobry dzień jest wiedza, że nie mam dużo obowiazków tego dnia i mogę robić co chce i leżeć w łóżku cały dzień ;)

    Zapraszam do siebie,
    http://perfectly-fashionable.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.