Agnieszka Renc - autograf


Do mojej kolekcji udało mi się dołączyć podpis Agnieszki Renc, która jest m.in. Wicemistrzynią Świata 2009 oraz Wicemistrzynią Europy 2010 w wioślarstwie.
Do Agnieszki pisałam na adres klubu. Na autograf czekałam około pół roku.

Komentarze

 1. Super że udało Ci sie taki autograf zdobyć, gratuluję
  Pozdrawiam i zapraszam do nas NANA
  http://life-my-drug.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. to miłe, że odesłała, późno ale jest :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. jesteś dziewczyną z pasją i to mi się w Tobie podoba! Sama chciałabym mieć takie autografy :)

  zapraszam do mnie:
  www.arch-martianna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak prowadzisz bloga, to bądź kompetentna w tym co robisz i udzielaj kompletnych informacji. Piszesz o Adze, że jest Wicemistrzynią Świata i Europy...wszystko ok, ale od razu widać, że chciałaś "przyszpanować" autografem a wcale nie zainteresowałaś się samą Agą;/ Dla Twojej wiadomości, Aga jest Mistrzynią Świata 2012 r. Wicemistrzynią Świata 2009 r. i dwukrotną Wicemistrzynią Europy. Poza tym jest 12-krotną Mistrzynią Polski i znajduje się w czołówce najlepszych Polskich wioślarek wszech czasów. Kiedy piszesz o tak wybitnej postaci Polskiego (i światowego) sportu, to należało by zapoznać się lepiej z dostępną bibliografią, by móc swoim czytelnikom przybliżyć Taką postać.
  Pozdrawiam i życzę mniej takich gaf w przyszłości;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz prawo dla własnego zdania, ale muszę Cię rozczarować - nie podaje biografii osób, których autografy tutaj pokazuje, co można zauważyć przy innych wpisach, gdybyś się przyjrzał/przyjrzała. To NIE JEST blog autografowy. Gdybyś zauważył/zauważyła przepisałam jedynie informację z pocztówki autografowej i robię tak za każdym razem, a jeżeli takiej informacji nie ma to podaje kim dana osoba jest, a raczej z czego głównie jest znana. Mój blog to nie wikipedia ze skopiowaną biografią. Jeśli kogoś autograf zainteresuje to może we własnym zakresie zainteresować się daną osobą.
   Co więcej, dla Twojej wiadomości zbieram autografy JEDYNIE osób, które za coś cenię czyli osób, których osiągnięcia znam.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. To po chu. w ogóle coś piszesz? Jesteś słabiutka w tym blogu i lepiej rowy zacznij kopać. Informacje z pocztówki??? Tak jak mówiłem: chcesz prowadzić bloga, to się postaraj, bo Aga jest Mistrzynią Świata z 2012 r. i taka informacja by była ciekawa dla czytelników, a nie to, że jakaś obszczymurka co w życiu gów.o osiągnęła, nawet nie potrafi docenić, że taka Osoba jak Agnieszka Renc w ogóle jej autograf wysłała. Agnieszkę Renc znam osobiście (tak jak i Ewelinę Ruckgaber) i wiesz co? Nie dorastasz im do pięt, i powinnaś takie osoby przedstawiać w "pełnym" świetle, bo inaczej blog jest marny (tak jak ty)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Musiałabym chyba zejść do kopalni, żeby dorównać Twojemu poziomowi. Życzę więcej rozumu i kultury, bo to co tutaj prezentujesz jest żałosne. Jak widać proste argumenty są dla Ciebie kompletnie niezrozumiałe, więc nawet nie będę się powtarzać. Powiem krótko: to mój blog i zamieszczam tutaj to, co ja uważam za stosowne.

   Usuń
  5. @Aksel

   Cóż za brak taktu i wychowania. JA rozumiem pisać prawdę i uderzać argumentami, niestety nie potrafię zrozumieć tego co robisz.

   1. Warto się przedstawić, a nie pisać pod przykrywką sklepu.
   2. Używanie języka, którym się posługujesz godzi w Twoje opinie i argumenty. W nikogo innego.
   3. Przeciwstawianie sobie ludzi, którzy nie są w konflikcie ukazuje Twoje złe intencje.

   Usuń
  6. Osiągnęła tyle co nic, 99% sportowców jest lepszych :P Żal dupę Ci ściska :P

   Usuń
 5. Dużo masz skolekcjonowanych autografów? :) Bo ja mam tylko jeden :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.