Marcelina Kopyt: Skupiam się na własnym materiale [wywiad]


Skupiam się na własnym materiale
wywiad z Marcelina Kopyt

Patrycja Guzek: Studiujesz wokalistykę jazzową. To Twój wymarzony kierunek studiów czy kwestia przypadku?
Marcelina Kopyt: Wokalistyka jazzowa ale i rozrywkowa, teraz zaczynam mgr na kierunku muzyki rozrywkowej. Tak to mój wymarzony kierunek, do którego dążyłam od dzieciństwa.


Wiele tekstów, które napisałaś były dość romantyczne. Jesteś romantyczką?
Nie wszystkie są romantyczne, większość jest smutna, bo bywam smutna, romantyczna też – wszystko zależy od danego nastroju lub wydarzeń w życiu.

Zastanawiałaś się kiedyś nad autorskim repertuarem anglojęzycznym, który jest łatwiejszy w śpiewaniu? 
Nie tylko zastanawiałam, ale taki właśnie realizuję – chyba nie widziałaś mojego najnowszego singla „ Nasty Girl” z raperem Frenchy’m.

Realizujesz różne projekty, obracasz się wśród różnych gatunków muzycznych. Masz wśród nich już swój ulubiony? Ten, w którym czujesz się najlepiej?
Szukałam, szukałam i najlepiej odnajduję się w r&b, soulu i rapie – taka „czarna” mieszanka, więc takie klimaty głównie teraz robię.

Co skłoniło Cię do wzięcia udziału w „Bitwie na Głosy”?
Udział w Bitwie to zupełny przypadek. Po paru nieudanych castingach, ten wyszedł dosyć spontanicznie :)

Jak współpracowało Ci się ze swoją drużyną i Piaskiem? Sprawdził się jako nauczyciel?
Nie jestem osobą, która lubi pracę w grupie, w chórze itp., ale to było fajne 10 tygodni ciężkiej pracy. Andrzej jest mega wymagający i konkretny.

Pomimo Twojego genialnego wykonania „Skyfall” nie udało Ci się przejść do kolejnego etapu w „The Voice of Poland”. Nie zastanawiałaś się, aby ponownie wziąć udział w tym programie?
Zastanawiałam się, ale skupiam się na produkcji swojego własnego materiału zamiast jeździć po programach, które niekoniecznie weryfikują moje zdolności, nie trzeba wierzyć w to, co się tam dzieje.
Poza muzyką interesujesz się modelingiem, skąd ten pomysł? Zamierzasz się zająć tym na stałe czy traktujesz to jedynie jako jakąś przygodę w swoim życiu?
Modeling plus size konkretnie. Chce kreować i wspomagać rozwój modelek plus size w Polsce, uważam że powinno to iść do przodu. Poza tym lubię pozować, ale to tylko hobby. Wolę poświęcać maksymalną ilość czasu muzyce i kreowaniu siebie, choć na pewno chciałabym to połączyć, póki co jest to ubogi biznes tutaj.

Kończąc naszą rozmowę, jakie masz plany muzyczne na najbliższy czas?
Obecnie nagrywam nowy materiał, w zupełnie innej stylistyce niż ostatnio. Kawałki głównie r&b/soul z dużą domieszka rapu.
Niedługo kręcimy klip do najnowszego singla. Poza tym gościnnie nagrywam z paroma polskimi raperami, pracuję też trochę nad muzyką elektroniczną/clubową.


Marcelinie życzę powodzenia i spełnienia swoich marzeń!

Źródło zdjęć 1,3 fanpage wokalistki, zdjęcie 2 www.radom24.pl

Komentarze

 1. Jakiś taki dziwny ten wywiad. . Mam wrażenie, że odpowiadała na szybko . Może to tylko moje subiektywne odczucie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, naprawdę masz ciekawą pasję z tymi wywiadami! I ja przy okazji dowiaduję sie czegoś na temat różnych artystów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że miała od dzieciństwa już pomysł na siebie. Ja nawet w tej chwili nie wiem do końca co chciałabym robić w przyszłości. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak koleżanka wyżej, mam wrażenie, że Marcelina niechętnie udzielała odpowiedzi na pytania, albo to tylko moje odczucie. Nie znam jej niestety, nie oglądałam The Voice of Poland, ale po wywiadzie wydaje mi się mało sympatyczną osobą i sama nie wiem dlaczego...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.