Na Nowy Rok... | Sercem i Pasją pisane Marzenia

stycznia 06, 2017

Na Nowy Rok...


Jak zwykle na ostatni moment. To był bardzo dobry rok. Bardzo szczególny. Działo się naprawdę dużo dobrego, choć oczywiście było też bardzo dużo przykrych sytuacji, wiele smutków i łez, trudnych chwil, jak to w życiu. Nie miałam na ten rok konkretnych postanowień – miało być po prostu powoli, małymi krokami w stronę marzeń. I udało się! Czuję ogromną satysfakcję i radość z tego, co przyniósł 2016 rok, a może raczej z tego, co udało mi się w nim osiągnąć.

Moje życie stało się bardziej świadome, a ja bardziej dojrzała. Inaczej patrzę na niektóre kwestie, trochę przewartościowałam swoje życie, a raczej mam wrażenie, że to jakoś samo tak wyszło, nawet nie wiem dokładnie w którym momencie. Czasami trzeba wyjść ze swojego myślowego pokoju i spojrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy – nie jest to łatwe, ale warto. 

Kolejny pozytywny aspekt ubiegłego roku: spacery, wyjazdy, zwiedzanie. I nawet jeśli nie było tego mnóstwo, to i tak znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Czasami była to wycieczka na drugi koniec miasta czy w pobliskie rejony, czasami do kawiarni, a jeszcze innego razu w miejsca, które uwielbiam. Lubię takie aktywne życie, czerpanie szczęścia z drobiazgów.

No i najważniejsze: ludzie. Dziś mogę powiedzieć, że mam przy sobie właściwe osoby. Ostatnie tygodnie są bardzo wyjątkowe – wiem, że są osoby, na które mogę liczyć, jeśli tylko o to poproszę.
Udało mi się pojechać na recital operowy Dominiki, mojej znajomej, która na co dzień mieszka we Włoszech i choć znamy się już 7 lat, było to nasze pierwsze spotkanie.
Nawiązałam znajomość z dziewczyną, z którą, rok wcześniej, nawet nie pomyślałabym, że będę w stanie zamienić jedno zdanie, bo bliska mi osoba, łamiąc pewne obietnice w trudnym dla mnie momencie, sprawiła, że czułam do niej wielką niechęć. A teraz? Nie wiem czy jest ktoś inny, kto by mnie tak dobrze rozumiał jak A. (😗)
Udało się również odnowić znajomość z Kingą, o czym już pisałam, przy okazji wpisu o Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu. Z tego też się ogromnie cieszę. To piękne, gdy można patrzeć, jak dobrze układa się życie komuś, kto ma podobne doświadczenia życiowe. W dodatku tuż przed świętami dostałam od Niej i Emilki przepiękny prezent, taki który na zawsze zostanie w moim sercu, z kategorii tych, których się nigdy nie zapomina.
Poza tym oczywiście były również inne miłe spotkania i rozmowy z wartościowymi ludźmi - Wam również dziękuję 😊

Chciałabym również podziękować i Wam za obecność tutaj, czytanie, komentowanie - jest to mega motywujące, ale co najważniejsze, chciałabym Wam złożyć życzenia.
Z okazji tego Nowego Roku chciałabym Wam życzyć jak najwięcej uśmiechu, który bardzo dużo ułatwia w życiu oraz wielu pięknych chwil, ale też i tych trudnych, które i tak na pewno się pojawią, oby były dla Was cenną lekcją i obyście mieli wówczas wokół siebie zaufane osoby, które będą dla Was wsparciem i dobrymi przewodnikami.
Życzę Wam dojrzałości oraz patrzenia na życie z dystansem – czasami warto odpuścić, nie denerwować się z powodu tego, co nie jest konieczne. Obyście mieli dużo odwagi do działania i robienia rzeczy niemożliwych, zaskakiwali nawet samych siebie. Pamiętajcie, że wytrwałość to bardzo cenna cecha w dążeniu do celu. Porażka i sukces mają pewną wspólną cechę: uczą i kształtują charakter.
Nie zapominajcie o sobie, zróbcie coś wyjątkowego dla siebie. Bądźcie szczęśliwi i dzielcie się tym szczęściem z innymi.
Niech ten rok będzie dla Was rokiem dobrych zmian, na które pewnie wielu z Was czeka od dawna.
Wszystkiego dobrego!💕😍

13 komentarzy:

 1. Piękne życzenia :*
  Znajomość z Tobą to prawdziwy skarb!

  Agata

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuję za piękne życzenia:) Cieszę się, że poprzedni rok był dla Ciebie korzystny i dojrzałaś emocjonalnie. Życzę Ci aby ten 2017 rok był jeszcze lepszy i aby marzenia się spełniły:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Ci życzę masę radości na te dni Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne życzenia:) niech się spełnią:)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazwyczaj nie mamy bezpośredniego i zbyt wielkiego wpływu na świat w którym żyjemy. Ale na świat, który żyje w nas już zdecydowanie tak :) Możemy go kształtować w zgodzie ze sobą. I może się czasem przydać jako dobra przestrzeń lub miejsce schronienia w razie niesprzyjających okoliczności poza nami. Wyczuwam, będąc tu u Ciebie, że właśnie taki pogodnie wykreowany, swój przytulny świat tworzysz. Życzę Ci w nowym roku kolejnych pięknych natchnień i radości z ich spełnienia. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za piękne życzenia. Tobie również życzę byś zawsze była w zgodzie z samą sobą. Reszta jakoś się wszystko ułoży!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za tak piękne życzenia. Cieszę się, że miniony rok był dla Ciebie tak szczęśliwy i owocny. Życzę Ci wiele szczęścia i spełnienia marzeń w 2017 roku. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 9. wszystkiego dobrego w nowym roku kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę Ci, by ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego, ale gorszy od następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ..wspaniałe życzenia Pati, dziękuję bardzo i wzajemnie tego samego życze Tobie,
  każdego dnia pięknych chwil ;)

  - pozdrawiam najcieplej :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne życzenia i oczywiście życzę tego samego .

  OdpowiedzUsuń

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Copyright © 2014 Sercem i Pasją pisane Marzenia , Blogger