Inspiracje na kartki walentynkowe


Sesja zakończona, ferie rozpoczęte - wreszcie jest czas na odpoczynek! Parę godzin spędzonych z pasją, a człowiek czuje się jak nowonarodzony, serio. Po tych kilku tygodniach intensywnej nauki, która w zasadzie zajmowała cały mój czas, taka odskocznia była mi potrzebna. Wzięłam się za handmade, od dawna miałam kilka artystycznych pomysłów związanych ze zbliżającymi się Walentynkami, więc nadszedł czas na ich realizację.

Uwielbiam własnoręcznie robione drobiazgi - miło mi, gdy dostaję coś, co zostało zrobione specjalnie z myślą o mnie. Zwykle takie prezenty mają dla mnie większą wartość i bardziej zapadają mi w pamięci. Może to dlatego, że sama wiem, ile czasu i ilekroć cierpliwości potrzeba, aby zrobić coś ładnego i od serca.

Do Walentynek zostało kilka dni, więc jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, to może warto byłoby zrobić dla niej taką kartkę? 🙂 Przedstawiam Wam kilka moich propozycji, które być może staną się dla Was inspiracją:
Która z kartek spodobała Wam się najbardziej? 💙

tagi: cardmaking, , scrapbooking, kartka walentynkowa, kartka miłosna, kartka dla ukochanej, kartka dla ukochanego, handmade, valentinescard

Komentarze

 1. Moje typy 2 i 4 ale ogólnie wszystkie są bardzo ładne! Ja sama nie mam cierpliwości do takich rzeczy, lubię DIY ale raczej w wersji która do czegoś się przyda lub po prostu da się ją gdzieś postawić bądź zawiesić jako ozdobę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie je zrobiłaś, wiem, że taki handmade uspokaja. Przed świętami bożego narodzenia robiłam charytatywnie karki z dziećmi ze świetlicy socjoterapeutycznej i bawiłam się nieziemsko.

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne! Ja w tym roku nie robiłam sama kartek na Walentynki, ale może na przyszły rok nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kartki, a twoja druga połówka sprostała tak wysoko zawieszonej poprzeczce? Facet musiał się natrudzić :-D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.