Za telewizją od dłuższego czasu nie przepadam - po pierwsze nie lubię, po drugie nie mam czasu. 
Kiedyś lubiłam oglądać "Pierwszą Miłość" czy "Barwy Szczęścia", ale dawno mi minęło. Dlaczego? Ponieważ w tym serialach w gruncie rzeczy nic się nie dzieje, można nie oglądać rok, a i tak wątek ten sam i nietrudno się zorientować, co się w danym momencie dzieje.
Przypadkiem miałam okazję zobaczyć kilka urywków odcinków I serii serialu "Przyjaciółki". Doszłam do wniosku: całkiem spoko, ale nie. Końcówkę II serii i aktualną, III serię, zobaczyłam całą. Jakoś przekonałam się do tego trzynastoodcinkowego sezonowego serialu. Nie jest to na pewno coś najwyższych lotów jak "Czas Honoru" czy inne seriale tego pokroju, ale można powiedzieć, że jest o zwyczajnym życiu z odrobiną sarkazmu i humoru. Idealny serial dla kobiety (choć nie tylko) na rozluźnienie po cały dniu czy tygodniu pracy.

Która z bohaterek jest moją ulubioną? Myślę, że Zuza. Pełna organizacja, rozsądek i logika. Kobieta z charakterem, wiedząca czego chce, twardo stąpająca po ziemi. W jakimś stopniu widzę w niej trochę siebie, a bynajmniej parę cech, które również chciałabym posiadać, co jednocześnie nie zmienia faktu, że niektóre jej zachowania są dla mnie zupełnie nie do przyjęcia.

A Wy znacie i oglądacie ten serial? Która z głównych bohaterek jest Wam najbliższa?


Komentarze

 1. Nie oglądam tego serialu, ale słyszałam już kilka pozytywnych opinii na jego temat.
  Do dnia dzisiejszego na pierwszym miejscu jest u mnie serial Magda M. Humor, problemy i przyjaźń w jednym miejscu.
  Przyjemnej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ten serial i też faworyzuję Zuzę :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja oglądałam kilka odcinków, fajny:):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja oglądam ostatnio seriale jedynie zagraniczne przez neta, których nia ma w tv ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. oglądałam nawet dość regularnie, ostatnie kilka odcinków mam zaległych. ;) ale widzę, że myślimy podobnie- też najbardziej lubię Zuzę. zwłaszcza jak sobie nie radzi z tym uczuciem do Wojtka. no i Wojtek. <3 a chyba najbardziej denerwuje mnie Inga, bo jakaś taka rozlazła jest, a mimo to wszystko jej się udaje. chyba muszę w jakiejś wolnej chwili obejrzeć te zaległe. ;)
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak ! Uwielbiam ten serial ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Wpadłam na ten serial chyba na początku drugiej serii. Obejrzałam wszystkie odcinki pierwszej, potem te, które wyszły z drugiej i było cudnie. I nagle, coś mnie odrzuciło, nie wiem, nie pamiętam co, ale przerwałam oglądanie chyba 3 albo 4 odcinki przed końcem drugiej serii. Ale wróciłam, teraz znów oglądam jak tylko mogę, czasem trzy odcinki pod rząd ;) Ja osobiście odnajduję swoje cechy u każdej z nich, chyba faktycznie najmniej leży mi Inga. Niektóre kwestie poruszane w serialu powodują u mnie dylemat moralny czy oglądać, czy nie, ale myślę, że to już uzależnienie. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Znam i oglądam. Jest jednym z moich ulubionych seriali. ♥ Ulubiona bohaterka? Zdecydowanie Zuza. Bardzo lubię sceny Zuzy z Dagmarem. ;) Do tej pory przegapiłam tylko jeden odcinek na rzecz Eurowizji.
  Chciałabym Ci polecić również serial "To nie koniec Świata" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie oglądałam tego serialu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam ten serial ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.