Kochani, zakładając tego bloga ani trochę nie myślałam o tym, że kiedyś nadejdzie ten dzień, dzień 5-tych urodzin. Mija 5 lat, czas pewnych podsumowań. Ponad 4 lata na UBF, 10 miesięcy tutaj.
Chciałam na początku podziękować Wam, czytelnikom bloga. Bez Was ten blog nie miałby sensu. Dziękuję Wam za liczne odwiedziny, komentarze, opinie.

HISTORIA BLOGA
Szczerze mówiąc nie wiem co mnie skłoniło do założenia bloga - po prostu jakoś tak wyszło. Początki były trudne - jak zawsze. Nowy blog, słaba oglądalność, choć i tego był plus, bo każdy nowy czytelnik niesamowicie cieszył. Początkowo nie miałam jakiejś konkretnej koncepcji na tego bloga, pomysłu ani wybranej tematyki, którą chciałabym poruszać. Kilka dni po powstaniu bloga wpadłam na pomysł z wywiadami - miał to być taki wakacyjny cykl dla urozmaicenia wpisów o mnie i życiu. Wyszło jak wyszło, wywiady zostały do dziś :) 
Z czasem blog zyskał większą oglądalność, choć i tak były chwile gorsze. Grunt to wytrwałość (...i to też powtarzam zawsze początkującym blogerom). Nieraz bywały momenty, gdy chciałam zrezygnować z prowadzenia bloga, ale... było to po prostu niemożliwe. Zawsze chciałam wrócić i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest to takie moje "dziecko", coś co zajęło już duży kawał mojego życia, praktycznie 1/4. Może nie mam wielu obserwatorów, milionowych statystyk, ale wiem, że są ludzie, którzy czytają mojego bloga i lubią tutaj wracać, a właśnie to cieszy najbardziej.
W ostatnim czasie dostaję coraz więcej miły maili i wiadomości dotyczących tego bloga i tego czym się zajmuję. Niektórymi z nich chciałabym się z Wami podzielić - autorów wypowiedzi nie podaję, bo nie wiem czy życzyliby sobie tego:

Cześć :) Chciałabym Cię poznać bliżej, bo widzę, że wiele mogłabym się nauczyć od Ciebie, podziwiam Cię za Twój optymizm, chciałabym się nim zarazić, a poza tym cenię sobie prawdziwe znajomości na fb, a nie tylko wirtualne :)
~
Nawet nie wiedziałam, że tak ciężko mi będzie... pierwszy raz udzielam wywiadu przez maila. Zawsze do mnie dzwonili i szło to szybko, a potem co najwyżej mogłam żałować tego co powiedziałam :) wiesz co zrobiłaś?? To niesamowite, ale natchnęłaś mnie do napisania książki!!! Jesteś wielka! (...)
~
Jesteś moją inspiracją. Żałuję, że wcześniej nie szłam za marzeniami.
~
Natknęłam się dziś na Twojego bloga i trochę go przeglądnęłam, bardzo mi się spodobał. I właśnie to uświadomiło mi, że moje działanie jest bez sensu. Do czego zmierzam... Od kilku lat piszę opowiadania, ale zawsze albo je wyrzucam, albo zamykam w jakimś pudle tak, żeby nikt nie miał do nich dostępu. Zawsze chciałam założyć bloga na którym publikowałabym teksty, ale każda próba kończyła się tak samo, bo uważałam, że to bez sensu, albo, ze to zbyt osobiste. Jednak dzisiaj jak przeczytałam kilka Twoich postów stwierdziłam, że jestem głupia i powinnam się podzielić ze światem moją twórczością nawet, jeśli jest ona nietypowa bądź sprawia wrażenie osobistej. W końcu posłuchałam mojej polonistki, która też mi to wcześniej proponowała. Także... Niejako stałaś się dla mnie inspiracją. Wiem, to może dziwne, ale jakoś tak nabrałam pewności siebie :D
~
To najciekawszy wywiad jakiego do tej pory udzieliłam! Gratulacje dla Ciebie za te pytania!
STATYSTYKA ODWIEDZIN (stan 23.05.2014)
ubf: 268229
blogspot: 23532
łącznie: 291761
średnia roczna: 58352
średnia dzienna: 160POPULARNE WYWIADY

POPULARNE WPISY
1. Autografy: aktorki 686odsłon

5 ROCZNICA BLOGA-harmonogram
Wtorek, 27 maj: o współczesnym blogowaniu
Niedziela, 1 czerwiec: konkursy, wyróżnienia dla stałych czytelników

Zapraszam :)


Komentarze

 1. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :) !!!

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dorobek już robi wrażenie. Kolejnych 5-ciu lat życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje, ładny kawałek czasu spędziłaś na blogu. :) i zgadzam się, że jesteś inspiracją, cieszę się, że trafiłam na Twojego nie tak dawno temu. ;)
  pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejnych wiele pięknych lat. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku gratuluję, 5 lat to już jednak sporo, fajnie że wytrwałaś tyle czasu, no i oby tak dalej ! ^^

  http://littleworldnessy.blogspot.com/2014/05/sun.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję takich osiągnięć! Ja nie wiem co będzie za 5 lat u mnie ;c

  http://olusiek-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow to gratuluję , że tyle wytrwałaś :) Ja będę dopiero obchodzić pierwsze urpdziny a i tak ostatnio mam dylemat czy wogole to prowadzić. Życzę wiecej lat spędzonych z nami oby twoj blog stał się sławny :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje, i kolejnych udanych lat życzę:):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje!! Czekamy na o wiele wiecej takich rocznic! :)
  zapraszam do mnie ♡

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, jestem pod wrażeniem! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.