Trzy miesięczne wakacje minęły równie szybko jak pstryknięcie palcami. Czas wrócić do studenckiej rzeczywistości. Nie wiem jak u Was, ale u mnie pogoda jest idealnym przykładem tej mniej ciekawej jesieni. Piękny, słoneczny wtorek, a środa i czwartek to aż strach wyjść na dwór. Nic tylko chciałoby się spać, ewentualnie kocyk, herbatka i książka, ale na to powoli nie ma już zbytnio czasu. 
Plan zajęć bardzo odbiega od moich marzeń - zajęcia są niefortunnie poukładane, godzinowo jest jeszcze gorzej. Mam nadzieję, że z czasem uda mi się do niego przyzwyczaić bądź po prostu ulegnie jeszcze zmianie. Przyznam szczerze, że wolałabym to drugie! :)

W związku z rozpoczęciem roku akademickiego prawdopodobnie wpisy na blogu będą się pojawiać odrobinę rzadziej niż działo się to dotychczas, podobnie może być z odpowiadaniem na Wasze komentarze. Mam jednak mnóstwo tematów i pomysłów na wpisy - obym tylko miała czas, aby je przelać na klawiaturę.  
Co więcej w przygotowaniu jest kilka nowych wywiadów, które mam nadzieję, że przypadną Wam również do gustu jak rozmowa z Patrycją Mizerską czy Gabrysią Świerczek.Chciałam się również pochwalić, że w rankingu blogów wrzesień'14 blog zajął wysokie 3 miejsce, natomiast w kategorii Lifestyle aż 2 lokatę. Wynik ten zaskoczył mnie niesamowicie, szczególnie że została o tym poinformowana przez ekipę tego portalu. Co więcej jak się okazuje 29 września mój wpis był najczęściej czytanym za pośrednictwem ich portalu. Dziękuję Wam Kochani! :) Czuję się baaardzo doceniona.

Pozdrawiam :)

Komentarze

 1. Gratulacje! Za miesiąc będzie pierwsze w obu kategoriach :) Czekam na wywiady :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Powodzenia na studiach (?) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko co piekne to się szybko kończy, nawet jeśli to są trzymiesięczne wakacje :) odwagi na długie jesienno-zimowe dni!:) I niech cię dobry humor nie opuszcza!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesień to tajemnicza pora roku (jak dla mnie) Powodzenia na studiach! :) I gratulacje wysokich lotów!! :D

  http://wobecmysli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.