Dziś mija 7 rocznica założenia tego bloga.  Jak ten czas leci. Zakładając go, planowałam pisanie latami, ale były to mgliste plany. Teraz widać prawdziwe efekty i bardzo się z nich cieszę. Z czasem wszystko się zmieniało: cele, wpisy, tematyka i... ja, wszystko.

Kiedyś marzyłam o tym, aby ten blog zyskał dużą popularność - teraz jest to rzecz, której bym nie chciała. Blog ma stałych czytelników i jestem z tego bardzo dumna. Cieszę się, że nie piszę sama do siebie, a są ludzie, którzy systematycznie tutaj wchodzą i pomimo upływu czasu po prostu są. 
Dziękuję Wam za obecność i szczerość. To naprawdę miłe czytać komentarze, które są prawdziwe. To miłe mieć czytelników, którzy nie są tutaj po to, aby jedynie zostawić swój adres albo napisać bezsensowny komentarz bez czytania nawet komentowanej treści. To miłe, że mogę się rozwijać właśnie w takim gronie - w mojej opinii pięknym i wartościowym. Ach, naprawdę jestem Wam wdzięczna za każde słowo, wsparcie, swoją historię. Dobrze wiedzieć, że są ludzie, którzy myślą podobnie; ludzie, którzy mają pasje; ludzie otwarci na świat.

Cieszę się, że tego bloga nie tworzę tylko ja. Ten blog to ja i Wy, my. Patrzę na komentarze i widzę ludzi, których od lat, miesięcy czy tygodni czytam, o których mogę coś powiedzieć. Jestem szczęśliwa, że w jakimś stopniu mam z Wami kontakt, że mogę także być częścią Waszej blogowej pasji i odwiedzać Wasze zakątki w sieci.

Niedawno blog przyjął swoją nazwę. Składa się ona z bardzo ważnych dla mnie pojęć: "Sercem & Pasją pisane Marzenia" (dziękuję Viv za pomoc :) ). Mam nadzieję, że będzie ona dobrze służyć i odzwierciedlać treści wpisów. Niech będzie to taki miły akcent z okazji tej 7 rocznicy :)

Jeszcze raz za wszystko Wam dziękuję! I pamiętajcie:
Bądźcie wytrwali w robieniu tego, co kochacie, co daje Wam szczęście i niesie radość innym, a sukces przyjdzie sam.

Miłego dnia! :)

Komentarze

 1. Pisz częściej, gratuluję rocznicy! Ściskam, pięknie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wytrwałości w takim razie. :) Mój blog na Blogspocie jest moim drugim, pierwszy na Interii prowadziłem przez około 5 lat. Jednak decyzja tzw. ,,góry" spowodowała usunięcie wszystkich blogów, bez możliwości wyrażenia zdania na ten temat. Blog Mozaika będzie miał w sierpniu rok. :) Czyli w sumie jestem blogerem można rzec już 6 rok.

  Na tym polega właśnie magia blogów, każdy ma inne zapatrywania na świat, różne podejście co do tematyki jaką można przedstawiać na blogu itp. itd. Niektóre wymiany myśli w komentarzach z poprzedniego bloga zapamiętam na długo. :) Poza tym poznałem na tamtym blogu jedną ważną dla mnie osobę, parę razy spotkaliśmy się u mnie w stolicy. Poza tym jak zmieniłem blog to jednak spora część poprzednich czytelników poszła za mną, co dla mnie było bardzo miłą sytuacją, oznaczającą, że wyrobiłem sobie jakąś pozycję w tym moim kawałku Sieci.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz ja wcześniej prowadziłam bloga w formie strony na ubf.pl, ale tamten serwer stanął w miejscu, w ogóle go nie ulepszali i prawdę mówiąc przestały mi wystarczać tamte opcje. Przeniosłam się na blogspota i na razie nie żałuję :)
   Pozdrawiam! :)

   Usuń
 3. Bardzo ci gtatuluję. Mój blog ma dopiero 3 miesiące, mam nadzieję, że kiedyś też będę mogła świętować rocznicę powstania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję niesamowitej wytrwałości i życzę wielu kolejnych lat blogowania. ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. 7 lat... wow! nigdy tyle nie prowadziłam ani nawet nie planowałam prowadzić jednego bloga. miałam bardzo różne pomysły, które ciągle się zmieniały i łapałam się nowych rzeczy. blog z takim stażem to musi być super pamiątka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejnych 77 lat, Pati :* a z nazwą... nie ma za co! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. .. gratuluję ogromnej wytrwałości Pati! - życzę następnych pięknych rocznic .. ;)

  .. na Onecie pisałam przez 7 lat, a teraz już nie liczę ;)

  - pozdrawiam Cię najserdeczniej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Bądźcie wytrwali w robieniu tego, co kochacie, co daje Wam szczęście i niesie radość innym, a sukces przyjdzie sam."
  Słowa odzwierciedlające istotę tego bloga. Bardzo się cieszę, że mogłam Cię Kochana poznać i być w tym Twoim blogowym świecie :) Sto lat dla bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kochana! Również się cieszę, że mogłyśmy się poznać :) buziaki! :*

   Usuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.