W ciągu ostatnich dni dopadł mnie jakiś zupełny brak organizacji czasu - albo raczej brak umiejętności skupienia. Sama nie wiem jak to nazwać. Lista rzeczy do zrobienia długa, pomysłów wiele, ale brakuje tego "kopniaka" do działania. Może to trochę ze stresu - w poniedziałek mam coś ważnego do załatwienia, niby niezbyt skomplikowana sprawa, ale ostatniej szansy. Może z przeziębienia, bo czuję, że coś mnie bierze. A może z powodu natłoku niesprzyjających sytuacji i wiążących się z tym myśli - dzieje się po prostu dużo niedobrego. Nie wiem. Jest jak jest i mam nadzieję, że to tylko przejściowe. W końcu każdy czasami ma gorszy 'dzień' :)

Ostatnio oglądałam kilka filmów, zupełnie różnych gatunkowo, ale bardzo ciekawych. Na pewno wkrótce podzielę się z Wami moją recenzją. Tymczasem chciałabym Was prosić o wzięcie udziału w ankiecie dotyczącej tego bloga. Postanowiłam ją zrobić ponieważ zależy mi na poznaniu Waszego zdaniach odnośnie całego bloga, a nie tylko konkretnego wpisu.
Ankieta jest anonimowa, ale proszę potraktujcie ją poważnie. Zależy mi na szczerych opiniach - śmiało piszcie, co się Wam podoba, a co nie, co byście zmienili - podajcie w miarę możliwości konkretne argumenty, abym wiedziała, dlaczego taka opinia i mogła wyciągnąć z tego wnioski. Dziękuję za poświęcony czas!
Dobrego wieczoru.
Komentarze

 1. Też sądzę, że wszystko co niezbyt miłe musi minąć. I tego należy się trzymać. :)

  Dzięki wielkie, pobyt nad morzem to było to. :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna ankieta. Czekam na recenzję filmów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie tu zmiany piękne! Ja ostatnio też mam jakiś chaos w życiu, nie ogarniam blogowania. Ale trzymaj się ciepło, pozdrawiam Dola!!! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba. Pozdrawiam Cię serdecznie Kochana :*

   Usuń
 4. U mnie ostatnio też trochę słabszy czas, ale grunt, to mu się nie poddać :) Ankieta, oczywiście, wypełniona :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymaj się cieplutko i dziękuję za wypełnienie ankiety :*

   Usuń
 5. Pewnie dopadło Cię jesienne przesilenie :) Ja też zazwyczaj gorzej się czuję kiedy wiem, że nadchodzi jesień, ale w tym roku jakoś się trzymam (jeszcze) :) Najważniejsze to nie zmuszać się do niczego i dać sobie chwilę wytchnienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo prawdopodobne! Na szczęście już przeszło i jest okej :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.