Wielkanoc' 17


Po dniu spędzonym z Rodziną, chciałabym również i Wam przekazać parę słów.
Dziś jest wyjątkowy dzień, jest on wyjątkowy dla mnie i zapewne dla jakieś części Was również. Każdy ma prawo do własnego zdania, własnych wartości, więc w tym moim zakątku sieci chciałabym z Wami podzielić się swoimi myślami, które poniekąd będą życzeniami skierowanymi dla Was wszystkich, bez wyjątków. Wierzących i niewierzących, bo dobrze życzyć chce każdemu z Was. Moja wewnętrzna radość jest wielka, więc chce się nią z Wami dzielić, a myślę, że życzeniami nikogo z Was nie urażę bez względu na poglądy.
Święta Wielkanocne są dla mnie bardzo ważne, chyba z roku na rok bardziej. Tegoroczne wyjątkowo refleksyjne. 
Życzę Wam głębokiego przeżycia Zmartwychwstania Pańskiego i poznania tajemnicy śmierci Chrystusowej. Aby w Waszym życiu zajaśniała światłość rozpraszająca wszelkie ciemności. Aby pojawiło się jak najwięcej dobra i życzliwości w Waszym życiu, a na Waszych twarzach jak najwięcej uśmiechu i radości. 
Niech Wasze serca obejmie pokój i napełni je miłość, wiara i nadzieja. Niech Waszej codzienności nieustannie  towarzyszy optymizm.
Pogodnych Świąt Wielkanocnych i wspaniałych rodzinnych chwil!
Alleluja!

Komentarze

  1. Głębokie, mądre i bardzo piękne życzenia. Dziękuję i najserdeczniej odwzajemniam:* Przesyłam moc świątecznych pozdrowień!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za piękne życzenia. Radość jest zawsze większa jeśli możemy ją z kimś dzielić. Życzę Ci abyś zawsze była radosna i miała z kim dzielić tę radość:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Te Święta lubię, bo są spokojniejsze, mniej zwariowane, zalatane. Jest ten prawdziwy czas dla rodziny czy na długi spacer z psem po lesie. A dziś za oknem zima ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę na moim blogu. Będzie mi miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią. Pozdrawiam :)

Popularne posty z tego bloga

DKMS - pokonajmy nowotwory krwi

Oszczędzanie czasu? 18 sposobów na efektywne wykorzystywanie czasu

Proste kartki wielkanocne

Wielkanocne koktajle

Statystyka

Zakaz kopiowania treści

Prawa autorskie zastrzeżone. Ust. z dn. 4.02.1994r. Dz. U. 1994, nr 24, poz.83 Sprostowanie: Dz. U. 1994, nr 43