Jesień, jesień, ach ta jesień...Wreszcie doczekałam się pięknej i słonecznej jesieni, kolorowej, idealnej na spacery! :) Nie muszę, więc chyba nawet mówić, że w tym tygodniu w miarę możliwości swoje dni poświęciłam na aktywne korzystanie z barwnej pogody. Natomiast wieczory spędzałam i spędzam w towarzystwie ciepłych herbatek, filmów i... nauki. 

W środę byliśmy z Mateuszem w kinie na "Interstellar". Opinia? Całkiem okej. Oczywiście jak to po filmach tego pokroju, po długich przemyśleniach wywiązała się równie długa dyskusja pt. "ale to mi się nie zgadza". Może dlatego, że jestem kobietą dla mnie wszystko musi być perfekcyjnie, dokładnie, w każdym szczególe, stąd może tyle moich uwag. Ale cóż... taki gatunek - trudno, żeby wszystko, co jest wymyślone było idealnie logiczne. Zawsze ktoś wpadnie na własną teorię, własny pomysł na dane zagadnienie. Zakończenie odrobinę bym zmieniła, ale tak jak napisałam na początku: film warty zobaczenia, choć trochę nie na moje nerwy - to już też zależy od człowieka. Po prostu na co dzień zwykle gustuję w innych gatunkach filmowych.

Co do bloga, postanowiłam wprowadzić pewną zmianę - nowa kategoria wywiadów. Zwykle moimi rozmówcami były osoby znane, teraz czas to zmienić. Postanowiłam publikować wywiady również z osobami zupełnie nieznanymi, które jednak prowadzą życie nadzwyczajne, które odróżniają się od reszty, które mają ciekawe zainteresowania. W przygotowaniu już dwa takie wywiady, a efekty mam nadzieję, że już wkrótce sami będziecie mogli ocenić.

A teraz zapraszam Was na moją małą, jesienną fotogalerię :)

Miłego wieczoru :)

Komentarze

 1. Film raczej nie w moim guście :) Piękna sesja :) I czekam na wywiady :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zachwycająca ta jesień w twoim wydaniu, aż chce się pobiec z tobą przez park! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te jesienne kolory. Jakoś zawsze nie lubiłam jesieni. Bardziej kojarzyła mi się z szaroburą i zimną porą roku. Ale w tym roku nas rozpieszcza, przez co zastanawiam się czy to nie jesień stanie się jednak moim ulubionym okresem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne zdj :) Jesień jets piękna XD ♥♥ Zapraszam :) Obserwacja za obserwacje , komentarz za komentarz :) http://girlkarolina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekamy w takim razie na nową kategorię wywiadów, uwielbiam dowiadywać się o ludziach, które mają ciekawe życie - w pewnym stopniu mnie inspirują :)

  Uwielbiam jesień, to chyba moja ulubiona pora roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nooo taką piękna i kolorową jesień, to ja uwielbiam <3
  ale tam ładne liście jeszcze u Ciebie, u mnie już dawno zgniłe i czarne leżą na ziemi :/kiepski widok :/
  Sesja mega kilimatyczna :)
  A włosy masz fantastyczne- wspaniały, artystyczny nieład na głowie :)
  Miłego dnia :)
  Daria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Kiedyś moje włosy mnie baaaardzo denerwowały, teraz je w pełni akceptuje i cieszę się, że są jakie są! :)
   Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

   Usuń
 7. no no, piękna u Ciebie ta jesień..

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia i jesień :) Interstellar jak najbardziej zamierzam obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Złota jesień, piękne fotografie :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.