Akcja charytatywna: Świąteczny znaczek dla Maćka


Cześć! :)
Chciałabym Was serdecznie zaprosić do udziału w mojej świątecznej akcji charytatywnej dla Maćka Oświecińskiego. Poznałam tego chłopca i jego mamę kilka lat temu - fantastyczni ludzie.
Maciuś przyszedł na świat w 2003 roku, jest wcześniakiem - urodził się w 28tygodniu ciąży. Ma zdiagnozowane małogłowie, zaburzenia SI, lekki autyzm, cechy dysformiczne twarzoczaszki i cierpi na mieszane bóle głowy ze współistnieniem komponentów naczynioruchowych i napięciowych. Maciek ma duże szanse na normalne życie, jednak zależy to ściśle od intensywnej rehabilitacji. Brak funduszy, a co za tym idzie przerwanie leczenia, może spowodować regres w poczynionych już postępach.
Jednym ze sposobów zdobywania wpłat na subkonto jest pozyskiwanie pieniążków od firm. Najpierw trzeba jednak wysłać do nich list z apelem o pomoc. Doświadczenie uczy nas, że trzeba wysłać około 300prósb miesięcznie, aby to działanie przyniosło wyraźne efekty. W związku z tym chcemy Was prosić o znaczki :)
Dla jednej osoby jeden znaczek, który kosztuje 1,75zł to niewielki koszt, a dla Maćka szansa na możliwość leczenia. Aga na apele musiałaby wydać około 500złoty - to bardzo dużo, szczególnie dla nich, patrząc na ich inne priorytetowe wydatki, na które już brakuje. 
Wspólnymi siłami możemy im pomóc... Tak jak wspomniałam dla nas to nie jest aż tak duży wydatek, a będzie to piękny świąteczny dar dla Maciusia i jego mamy, którzy na pewno to docenią! :)
Zapraszam Was na stronę wydarzenia na facebook'u. W razie pytań możecie do nas pisać:
Patrycja: crimson.madness@gmail.com
Agnieszka, mama Maćka: agaoswiecinska@gmail.com

Komentarze

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.