Dokładnie 8 lat temu podzieliłam się z Wami pierwszym wpisem na tym blogu. Jak ten czas leci! Aż trudno w to uwierzyć. Te kilka lat to prawie 600 wpisów, kilkadziesiąt Waszych odwiedzin każdego dnia i pozostawione komentarze.
Uwielbiam to blogowanie. Choć często nie mam na to już czasu albo chęci, nie byłabym w stanie tak po prostu stąd zniknąć. Możecie wierzyć lub nie, ale to naprawdę jest bardzo wciągające zajęcie. 

Blog nie jest idealny, wiele można byłoby w nim poprawić, ale wciąż się rozwija. Staram się, aby każdy mój wpis był szczery i wnosił coś do Waszego życia. Tematyka bloga jest bardzo obszerna i zdaję sobie sprawę, że nie wszystko jest dla wszystkich, więc tym bardziej cieszę się, że tak chętnie tutaj zaglądacie. Każda Wasza wizyta, komentarz czy prywatna wiadomość są dla mnie motywacją. 


Zainwestowałam w ten blog bardzo dużo czasu i ani trochę tego nie żałuję. To był dla mnie czas nauki, zbierania nowych doświadczeń i umiejętności. Poznałam tutaj wiele interesujących osób o podobnych poglądach oraz piękne blogi o różnorodnej tematyce. Te znajomości są dla mnie naprawdę cenne.

Dziękuję za Waszą obecność i szczere opinie, za to że po prostu czytacie. Naprawdę, nic nie cieszy blogera tak jak prawdziwe komentarze odniesione do treści wpisu.
Powtarzam się, wiem, ale nigdy nie zapominajcie: "Bądźcie wytrwali w robieniu tego, co kochacie, co daje Wam szczęście i niesie radość innym, a sukces przyjdzie sam."

Cóż, mogę jeszcze powiedzieć... W tym tygodniu możecie spodziewać się dwóch wpisów. Jeden z nich będzie poświęcony wprowadzaniu nawyków, natomiast drugi będzie dotyczył filmu/filmów, które chciałabym Wam polecić. A na zakończenie, jak na ścisłowca przystało, blog w liczbach czyli infografika:
Ściskam i całuję! :*

Komentarze

 1. Gratulacje, Kochana :)!
  Życzę Ci cudownych wpisów na kolejne lata :)!
  Powodzenia :)!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Cieszę się, że tak często tutaj bywasz :*

   Usuń
 2. Wow, jakie statystyki. Życzę kolejnych udanych lat blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i wszystkiego najlepszego blogowego :) Piękny wiek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mój blog niedawno obchodził 6 urodziny:D gratuluję i życzę dalszego owocnego blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i bloga, i jubileuszu :) Życzę pasma sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bloguję już w sumie około 12 lat, miałam różne adresy, przerwy, ale też ciągle wracam. Aktualnie planuję pozostać na moim adresie już na zawsze, założyłam też wersję angielską mojego bloga, to bardzo rozwija mnie pod kątem języka. Chciałabym także w wolnej chwili znaleźć jakieś ciekawe blogi w języku angielskim - takie jak te które czytam teraz - o wszystkim i niczym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzymy kolejnych lat i mnóstwa czytelników. P.S piękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.

Odwiedziny w ostatnie 30 dni

Zapoznaj się z aktualną Polityką Prywatności bloga Sercem & Pasją pisane Marzenia.
Korzystanie z bloga i pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tej Polityki Prywatności.